FIFA 15

Merakla beklenen FIFA 15 oyununun demosu sonunda çıktı. Satışa çıkmasına yaklaşık 2 hafta kala çıkan demo oyununda yer alan birkaç takım ile bu heyecanı önceden yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Demo
  • İşletim Sistemi Windows Vista/7/8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Origin.com
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 297
Sponsorlu Bağlantılar

En Gerçekçi Futbol Oyunu

3/5, Toplam: 2 kişi

Futbol oyunu alanında PES ile beraber lider konumda olan FIFA’nı yeni oyununun demosu sonunda çıktı. FIFA 15 oyunu 26 Eylül’de satışa çıkacak ama isteyenler şimdiden deneme sürümünü oynayabilirler. Türkiye Süper Liginin 18 takımınında yer aldığı Fifa 15 oyununun bu demo oyununda birkaç takım var.

Barcelona, Borussia Dortmund, Chelsea, Boca Juniors, Manchester City, PSG, Napoli ve Liverpool gibi takımların yer aldığı FIFA 15 oyunu için direk link verilmedi. Dolayısıyla FIFA 15 Demo oyununu indirmek isteyenler EA Games’in kendi platformu olan Origin üzerinden indirmeleri gerekmektedir. Zaten indirme linkine tıkladığınız zaman Origin sayfasına yönlendirileceksiniz.

Özellikle gerçekçilik olayında son noktaya ulaşan Fifa oyununda futbolcuylardan tribünlere, sahalardan tezahüratlara herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Messi, İbra, Ronaldo, Suarez gibi yıldızların bütün hareketleri tam bir gerçekçilik ile oyuna yansıtılmış. Zaten oyun geliştirilme aşamasında gerçekçi çarpışma testleri yapılarak hazırlanmış. Bir diğer gerçekçilik konusu futbolcuların duygusal tepkileri. Pozisyon veya gol sonrası futbolcuların yüzlerindeki ifadeler gerçeğini aratmayacak türden. Eğer gerçek bir sahada futbol oynamak istiyorsanız FIFA 15 oyununu mutlaka deneyin.

“FIFA 15” Fragman

“FIFA 15” Gol Sonrası Sevinçler

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 15 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FIFA 15 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.