FIFA 15 Ultimate Team

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda FIFA serisinin sonuncusu olan FIFA 15 futbol oyununu oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 935.87 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 256
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Fifa 2015 Futbol Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

FIFA 15 Ultimate Team oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir futbol oyunudur. Bilindiği gibi bu aralar FIFA 15 futbol oyununun satışa çıkması beklenmekte ve geçtiğimiz günlerde bir de demosu yayınlandı. Yani bu aralar FIFA 15 oyununun heyecanını yaşarken Windows Phone cihazlarımıza bu oyunun gelmesi Fifa oyunu sevenler için harika bir şey.

FIFA 15 oyununun bu Windows Phone sürümünde 500’den fazla lisanlı takım bulunmakta. Bu takımlarda ise tam 10.000 futbolcu bulabilirsiniz. Bu takımların oynayacağı 30’un üzerinde stadyum ve lig bulunmakta. Başta La Liga olmak üzere İngiltere Premier Ligi, Almanya Bundesliga gibi birçok dünya liglerini burada bulabileceksiniz. Windows Phone mağazasında bulabileceğiniz en gerçekçi futbol oyunlarından birisi.

Windows Phone cihazlarınızda hayalinizdeki futbol takımını kurun ve birbirinden zorlu maçlara çıkıp kazanın. Başta Messi, Ronaldo, İbra, Bale olmak üzere bütün yıldızlar elinizin altında. Bu oyunda hızlı simülasyon modu bulunmakta. Bu modda oynayarak kendinizi test edebilirsiniz. Takımını kur, taktiğini belirle, zekice oyuncu değişikliklerini yap ve maçlara çık. Eksikliklerini gör ve bir sonraki maça daha iyi çık. Özellikle gerçekçilik ile ön plana çıkan FIFA 15 oyununun bu özelliğini Windows Phone cihazlarınızda da göreceksiniz. Stadyum, futbolcuların hareketleri ve duygusal anları yaşayışları, gol sevinçleri ve daha birçok şey gerçeğinin aynısı diyebiliriz.

“FIFA 15 Ultimate Team” Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 15 Ultimate Team Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FIFA 15 Ultimate Team İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.