Fifa 16 Demo

2016

Ünlü futbol oyunu olan Fifa oyununun yeni versiyonu Fifa 16’nın demosu yayınlandı. Ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Sipariş Ver
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.153
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Ücretsiz Fifa 2016 Demo Oyunu

4.33/5, Toplam: 6 kişi

Futbol oyunu denince akla gelen iki oyundan birisi olan Fifa, yeni oyunu olan Fifa 2016 yada Fifa 16 oyunu için demo yayınlandı ve indirilebilir durumda. PC platformu dahil PS4, PS3, Xbox One ve XBox 360 platformları içinde yayınlanan bu demo ile Fifa 16 heyecanını önceden yaşayın. Birkaç gün önce yayınlanan PES 2016 Demo oyunu, PC platformuna sahip PES hayranlarını hayalkırıklığına uğratmıştı. Çünkü PES 2016 Demo, PC platformu için yayınlanmadı.

10 Futbol Kulübü ve 2 Kadın Milli Takımı Var

PES 2016 Demo oyununda oynayacağınız takımlar ise sadece 5 tane. Bunun yanı sıra FIFA 16 Demo oyununda tam 10 adet kulüp mevcut. Bunlar FC Barcelona, Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach, Chelsea FC, Inter Milan, Manchester City, Paris Saint-Germain, Real Madrid CF, River Plate, Seattle Sounders. Milli takım bazında ise sadec kadın milli takımlarına yer verilmiş. Bunlar Almanya ve ABD kadın milli takımları.

Stad konusunda ise 3 adet stadyum var. Bunlar Borussia Mönchengladbach stadyumu olan Borussia-Park, ABD’nin Seattle bölgesindeki CenturyLink Field ve dev kulüp Real Madrid’in Santiago Bernabeu stadyumu.

Fifa 16 Video

Fifa 16 Video (Kadınlar Ligi)

Sponsorlu Bağlantılar

Fifa 16 Demo Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fifa 16 Demo İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.