FIFA 17 Oyun İçi Videosu Yayınlandı

EA Sports’un futbol oyunu Fifa 17 oyununun detaylı oynanış videosu yayınlandı. İzlerken bile keyif alacağını bu oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Fifa 2017 Geliyor

Futbol oyunları kategorisinde öncü oyunlardan olan EA Sports’un FIFA oyununun 2017 sürümü için bir video yayınlandı. Yayınlanan bu oyun Gamescom için özel bir oyun için video yayınlandı. Fifa hayranlarını heyecanladıracak bu video ile EA Sports tabiri caizse gövde gösterisi yaptı. Yayınlanan bu videoda futbolcular ve yaptıkları hareketler dikkat çekiyor. Videoyu izlemesi bile keyif verirken oynaması nasıl keyif verecek kim bilir. Videoda dikkat çeken birçok nokta var. Bunlardan birisi gol sevinçleri ve gol atılırken hem futbolcuların hemde seyircilerin verdikleri tepkiler. Sanki gerçekten stadyumdaymışsınız gibi bir hisse kapılıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 17 Oyun İçi Videosu Yayınlandı-2

Diğer bir nokta teknik direktörlerin tepkileri ve gol sevinçleri. Başta Jose Mourinho ve Pep Guardiola olmak üzere bazı teknik direktörlere de videoda yer verilmiş. Keyif veren bir diğer nokta ise çalımlar ve hareketler. Birçok Fifa hayranı bu çalımları atmak için belki de sabırsızlanıyordur. Son olarak bahsedeceğim önemli nokta ise gerçeklik. Gerek futbolcular gerek teknik direktörler gerek tribün gerekse hava koşulları son derece gerçekçi.

FIFA 17 Satış Tarihi

FIFA 17 Oyun İçi Videosu Yayınlandı-1

Fifa 17 ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız bu tarihte açıklandı. PS4, XBox One ve tabi ki PC platformları için geliştirilen FIFA 17 oyunu 27 Eylül 2016 tarihinde satışa çıkacak.

FIFA 17 Gamescom’a Özel Oyun İçin Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

FIFA 17 Oyun İçi Videosu Yayınlandı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.