Fifa 18

2018

Cristiano Ronaldo’nun kapak yıldızı olduğu Fifa 18, yine bir çok özelliği ile Fifa hayranlarını mutlu edecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 510
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Futbol Oyunu

EA Sports tarafında geliştirilen futbol oyunu Fifa, yeni versiyonu ile bizlerle. Kısa bir süre önce duyurulan ve fragmanı yayınlanan FIFA 18 yine dopdolu. Oyunun kapak yıldızı ise Real Madrid’li ünlü oyuncu Cristiano Ronaldo. Serinin bu oyununda Frostbite 3 oyun motoru kullanılmış. Bu sayede her şey çok daha fazla gerçekçi. Ama Switch versiyonunda Frostbite motoru kullanılmayacak. Bu versiyon PS3 ve XBox 360 platformlarında olacak ve büyük bir ihtimalle Ignite motoru ile oynanacak. Bu durum PS3 ve XBox 360 platform kullanıcılarının hevesini kaçıracaktır.

Ayrıca Yolculuk modu olarak isimlendirilen The Journey Mode geri dönüyor. The Journey: Hunter Returns modu ise Switch versiyonu ile sunulmayacak. Oyun ile ilgili önemli bir bilgi ise XBox One platformu için özel olarak sunulan Legends Fifa 18 ile birlikte son bulacak. Bilindiği gibi bu bölümde futbolu bırakmış ama Fifa Ultimate Team modunda görünen futbolcular var. Ama bu özellik farklı bir başlıkta devam edecek ve bütün platformlarda kullanılacak.

EA Sports, bundan sonra PS4 ile yoluna devam edeceği için Legends ismi Icon olarak değiştirildi ve ilk olarak Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldo (Ronaldo Luís Nazário de Lima)yu göreceğiz. Sonrasında ise Rivaldo, Raul, Marco van Basten gibi futbolcular gelecek.

FIFA 18 Fragman

FIFA 18 The Journey Mode Video

FIFA 18 Cristiano Ronaldo Fragmanı

Fifa 18 Çıkış Tarihi

Oyun 3 farklı versiyonda gelecek. Bunlar Standart Edition, Ronaldo Edition ve Icon Edition sürümleri. Eğer EA Access ya da Origins Access abonesi iseniz oyun çıkmadan önce 21 Eylül 2017 tarihinde 10 saatliğine oyunu deneme imkanınız olacak.

Oyun 29 Eylül 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. FIFA 18 oyununun geleceği platformlar ise PC, PS3, PS4, XBox 360 ve XBox One.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fifa 18 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.