Firefox Aramanızı ve Giriş Sayfasını Değiştiren Araç Çubuğunu Kaldrıma (Resimli Anlatım)

Firefox tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren ve Firefox arama motorunu değiştiren araçları tarayıcınızdan nasıl kaldıracağınızı öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Rahatsız Edici Araç Çubuklarını Engelleyin

Başta Firefox olmak üzere tüm internet tarayıcılarında üçüncü parti uygulamalar, eklentiler ya da yüklenen programlar aracılığıyla tarayıcınızı ele geçiren Araç Çubukları, rahatsız edici görüntülere ve arama seçeneklerine neden olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle Ask, searchqu, Mystart, incredibar, seeearch, somoto ve sweetim gibi araç çubukları tarayıcınıza yerleşmiş ve kaldırma konusunda sorun yaşıyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız bilgilere göz atabilirsiniz.

Araç Çubukları Tarayıcıma Nasıl Yerleşiyor?

Üçüncü parti araç çubukları nedeniyle başta aramalar olmak üzere yeni sekme, ana sayfa, başlangıç sayfası gibi tüm özellikler etkilenebilir. Bu tür uygulamalar genellikle güvenilmez eklentiler ya da yüklenen programlar aracılığıyla gelmektedir.

Firefox Araç Çubuğu Kaldırma

firefox araç çubuğu kaldırma

Tarayıcınızı izinsiz işgal eden araç çubuklarından kurtulmak için Menü butonuna bastıktan sonra Eklentiler’e girin. Burada açılan eklenti yöneticisinde Extensions kısmına tıklayın ve kaldırmak istediğiniz araç çubuklarını seçin. Seçim sonrasında Kaldır butonuna basın ve tarayıcınızı yeniden başlatarak araç çubuklarını engelleyin.

firefox araç çubuğu engelleme

Unutmayın, sizi rahatsız eden araç çubukları ile karşılaşmak istemiyorsanız ziyaret ettiğiniz sayfalara, yüklediğiniz eklentilere ve programlara dikkat edin.

Firefox İndirme Linkleri

Firefox
Ücretsiz Gelişmiş İnternet (Web) Tarayıcı
Firefox - Mac
Mac İçin Firefox Popüler İnternet Tarayıcısı
Firefox Browser - Android
Android için Mozilla İnternet Tarayıcı Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Firefox Aramanızı ve Giriş Sayfasını Değiştiren Araç Çubuğunu Kaldrıma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.