Firefox Sync Hesabı Oluşturma – Firefox Sync Kurulumu

Firefox Sync hesabı oluşturarak Firefox verilerinizin güvenli bir şekilde bulut üzerinden depolanmasını sağlayabilir ve bu verilerinize bütün cihazlar üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sync ile Verileriniz Güvende

Mozilla, gelişmiş özelliklere sahip olan Firefox ile kullanıcılara, verilerinin güvenilir bir şekilde depolanması için Sync servisini sunuyor. Bilgisayarınıza Firefox Sync kurduğunuz andan itibaren tüm verileriniz Mozilla sunucularında depolanmaya başlayacaktır. Depolanan tüm verilere dilediğiniz cihaz üzerinden ulaşabilir ve tüm cihazlar ile verilerinizi senkronize edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox Sync Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Firefox kurulu bilgisayarınızda tarayıcınızı açın ve sırasıyla Menü > Sync Oturum Aç seçeneğine tıklayın. Yeni hesap oluşturmak için “Başlayın” düğmesine basın ve ilgili formu doldurduktan sonra “İleri” tıklayın. Bilgi ve kimlik doğrulaması için girmiş olduğunuz e-posta adresine bir onay maili gönderilecektir. Onay maili geldikten sonra bağlantıya tıklayın ve hesabınızı oluşturun.

firefox sync hesabı oluşturma

Oluşturduğunuz hesap ile mobil cihazlarda Firefox kullandığınız tüm ürünlere senkronizasyon işlemi yapabilir ve kaydolurken verdiğiniz bilgiler ile Firefox Sync’da oturum açarak bilgilerinizi koruma altına alabilirsiniz. Eğer yukarıda belirtilen işlemleri yapma konusunda sıkıntı yaşıyor ya da Firefox üzerinde Sync sekmesini göremiyorsanız eski Sync sürümlerinden birini kullanıyor olabilirsiniz. Güncelleme için Firefox güncel sürümü takip etmenizi öneririz.

Firefox Sync Kurulumu (Video)

Firefox İndirme Linkleri

Firefox
Ücretsiz Gelişmiş İnternet (Web) Tarayıcı
Firefox - Mac
Mac İçin Firefox Popüler İnternet Tarayıcısı
Firefox Browser - Android
Android için Mozilla İnternet Tarayıcı Uygulaması
Firefox - Windows Phone
Windows Phone için Firefox İnternet Tarayıcı Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Firefox Sync Hesabı Oluşturma – Firefox Sync Kurulumu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.