Firefox’da Kayıtlı Şifreleri Bulma ve Şifreleri Silme

Firefox tarayıcınız üzerinde ziyaret ettiğiniz sitelere ait kullanıcı bilgileri ve kayıtlı şifreleri kolaylıkla silebilir ve Firefox tarayıcınızdan temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox Kayıtlı Verileri Temizleme

Diğer internet tarayıcılarında olduğu gibi Mozilla Firefox üzerinde de kayıtlı şifreler ve diğer verilerinize ulaşabilir, tamamını ya da yalnızca belirlemiş olduğunuz şifreleri silebilirsiniz. Firefox şifre hatırlama özelliği ile ziyaret ettiğiniz sitelerde kullanıcı profillerini kayıtlı olarak tutar ve yeni ziyaretinizde bu bilgileri sizlere hazır olarak sunar. Aşağıda adım adım kayıtlı şifreleri nasıl temizleyeceğinizi görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox Kayıtlı Şifreler Nasıl Silinir?

Firefox tarayıcınızı açtıktan sonra üst kısımda yer alan Menü simgesine tıklayın. Sırasıyla Araçlar > Seçenekler yolunu izleyin ve açılan ekran üzerinde “Güvenlik” sekmesine tıklayın. Güvenlik sekmesi içerisinde açılan pencerede “Kayıtlı Şifreler” olarak sunulan bir butona ulaşacaksınız.

firefox kayıtlı şifreler

Kayıtlı Şifreler bölümüne girdikten sonra sol kısımda ziyaret ettiğiniz internet siteleri ve yan tarafında ise bu sitelerde kullanmış olduğunuz giriş bilgilerine ulaşacaksınız. Alt kısımda yer alan şifreleri göster butonunu kullanarak kullanıcı bilgilerinizin yanında yer alan şifrelere ulaşabilirsiniz.

firefox kayıtlı parolalar

Tüm kayıtlı şifre ve profilleri temizlemek istiyorsanız “Tümünü Kaldır” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ancak yalnızca belirlediğiniz sitelere ait verileri temizlemek istiyorsanız tek tık ile seçerek bu işlemi yapabilirsiniz.

Firefox İndirme Linkleri

Firefox
Ücretsiz Gelişmiş İnternet (Web) Tarayıcı
Firefox - Mac
Mac İçin Firefox Popüler İnternet Tarayıcısı
Firefox Browser - Android
Android için Mozilla İnternet Tarayıcı Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Firefox’da Kayıtlı Şifreleri Bulma ve Şifreleri Silme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.