First Strike 1.1 – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda dünya savaşlarına girişeceğiniz ve en büyük silahınızın nükleer silah olduğu bu oyunda en doğru stratejinizi yapmak zorundasınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 77.9 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 33
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Strateji ve Savaş Oyunu

First Strike 1.1 oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir strateji ve savaş oyunudur. Bu oyunda ya küresel nükleer bir güç sahibi olacaksınız yada öleceksiniz. Dünya çapında bir oyuncu kitlesi olan bu oyunda herkes süper güç sahibi. iOS cihazlarınızda yapmanız gereken sınır olduğunuz ülkeleri ele geçirmek ve dolayısıyla sınırlarınızı genişletmek. Topraklarınızı ne kadar çok genişletirseniz o kadar güçlü olacağınızı unutmayın.

iOS cihazlarınızdaki bu oyunda askeri güç, araştırma ve füze merkezli bir oyun. Dolayısıyla sahip olduğunuz füzeler ile kıtalararası saldırılar düzenleyeceksiniz. Aynı şekilde size füzeleri ile kıtalararası saldırı yapanlara karşı topraklarınızı savunacaksınız. Barış ile savaş arasında küçük bir çizgi var. Bu çizgiyhi korumaya çalışın. Bunun içinde attığınız adımlara ve yaptığınız stratejilere dikkat edin. Çünkü bu oyunda herkes birer süper güç. Ayrıca iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda, topraklarınızda yaşayan insanların güvenliğini sağlamak zorundasınız. Nükleer silahlarınızı amaçsızca ve düşüncesizce kullanmaın. Stratejinizi yapın ve ülkenizi korumak için kullanın.

“First Strike 1.1” Ekran Görüntüleri

“First Strike 1.1” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

First Strike 1.1 – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.