Fitbit – Windows 8

Windows 8 bilgisayarlarınızda spor adına aktif kalacağınız, daha sağlıklı bir yaşam süreceğiniz ve sağlık açısından hedeflerinize ulaşabileceğiniz bri sağlık ve spor uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Sağlık Uygulaması

Fitbit uygulaması Windows 8 bilgisayarlar için geliştirilmiş bir sağlık ve spor uygulamasıdır. Bu uygulama sizin aktivite düzeylerinizi, uyku ve kilo grafikleri görmenizi sağlar ve size sağlık ve fitness trendlerinin net bir resim verir. Günlük yaptığınız sporları kaydetmek ve gerektiğinde kaydedilen verileri kullanmak istiyorsanız Fitbit uygulaması tam size göre. Spor hareketlerinizin yanı sıra yem-içmenizi de takip edip kayıt altına alan bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı Windows 8 bilgisayarlarınıza yüklediğiniz zaman öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ardından ilk olarak kilonuzu ve boyunuzu girmelisiniz. Ardından daha fit bir görünüme sahip olmak için kendinize bazı hedefler koyabiliyorsunuz. Koymuş olduğunuz bu hedefleri hem günlük olarak hemde haftalık olarak Windows 8 bilgisayarlarınızda görebiliyorsunuz. Uygulamanın diğer bir özelliği ise yediğiniz ve içtiğiniz yiyecek ve içeceklerin ve miktarlarını girdiğiniz zaman size ne kadar kalori aldığınızı ve formunuzun son durumunu size göstermektedir. Windows 8 bilgisayarlarınızda formunuzu korumak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir uygulama.

“Fitbit” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fitbit – Windows 8 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.