FitWell

Son Sürüm

FitWell – Günlük Egzersizler ve Diyet Programı ile Sağlıklı Beslenme, Zayıflama ve Vücut Geliştirme isimli uygulama ile iOS cihazlarınızdan sağlıklı yaşam adına aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 37.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 126
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Egzersiz ve Diyet Uygulaması

FitWell tarafından geliştirilen App Store üzerinde sağlıklı yaşam – spor kategorisinde sunulan uygulamalardan birisi olan FitWell, tamamen ücretsiz bir uygulama olmasına karşın son derece nitelikli özelliklere sahiptir. Uygulama ile günlük spor, beslenme gibi alışkanlıklarınızı düzenli olarak takip ederken aynı zamanda daha sağlıklı bir yaşam için size sunulan önerileri uygulayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Spor Uygulaması

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda sizi ilk olarak iyi dizayn edilmiş ve anlaşılabilir bir şekilde yerleştirilmiş menüler karşılıyor. Bu menülerde takip etmeniz gereken tüm detaylar sıra ile verilirken aynı zamanda dilerseniz İOS 8’in sağlık uygulamasıyla da senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz.

FitWell’in diğer spor – egzersiz uygulamalarından en önemli farkı, düzenli olarak uyguladığınız spor alışkanlıklarınızı uygulamaya ekleyebilmenizdir. Uzun yıllardır kullandığınız egzersiz programlarını uygulamaya ekleyerek vücudunuz üzerinde ki etkilerini takip edebilir ya da diğer egzersizler ile karşılaştırabilirsiniz. Üstelik yalnızca bir egzersiz – sağlıklı yaşam uygulaması olmayan FitWell’i dilerseniz spor sırasında müzik çalar gibi kullanabilir farklı müziklere göz atabilirsiniz.

FitWell Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FitWell İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.