Five Nights at Freddy's 2

Son Sürüm

Sevimli oyuncak ayılar her zaman göründüğü gibi sevimli olmayabilir. Five Nights at Freddy’s 2 oyunu ile bu oyuncak ayıların korkunç yüzü ile tanışacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 32.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 470
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Korku Oyunu

4.75/5, Toplam: 4 kişi

Scott Cawthon tarafından geliştirilen ve ilk oyunu ile büyük beğeni toplayan Five Nights at Freddy’s, özellikle korku oyunlarından hoşlanan kişilere benzersiz bir deneyim sunuyor. İlk oyunda bir oyuncakçı da görev alan güvenlik görevlisini canlandırırken kısıtlı imkanlar ile Freddy ve arkadaşlarının hem bize hem de diğer şeylere zarar vermesini önleme çalışmıştık. Yeni oyunda ise görev yerimiz bu kez pizzacı olarak belirlenmiş.

Peluş Oyuncaklara Dikkat Edin

Oldukça güzel ve keyifli bir ortam sunan pizzacı da gece olup hava karardığında işler değişmeye başlıyor. Yine ilk oyunda olduğu gibi kısıtlı imkanlar ile kullandığımız elektrik yanında güvenlik kameralarını da yalnızca ihtiyacımız olduğu anlarda kullanmamız gerekiyor.

Bir anda sessizleşen ve korkutucu seslerin çıkmaya başladığı oyunda Freddy ve arkadaşları, korku dolu olayların yaşanmasına neden oluyor. Kameralar aracılığıyla davranışlarını gözlemlediğimiz Freddy ve arkadaşları, ilk oyundan hoşlanan kişilere bambaşka bir deneyim sunuyor. Sizde mobil cihazınızda korku oyunu oynamak istiyorsanız Five Nights at Freddy’s 2 oyununa göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Five Nights at Freddy's 2 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Five Nights at Freddy's 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.