Five Nights at Freddy's

Son Sürüm

Five Nights at Freddy’s oyunu Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en iyi korku oyunlarından birisidir. Freddy’nin kabusu filminde uyarlanan bu oyuna göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 50 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Korku ve Gerilim Oyunu

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Five Nights at Freddy’s oyunu 90’lı yılların meşhur korku filmi olan Freddy’den esinlenerek hazırlanan bir oyun. Scott Cawthon tarafından geliştirilen oyunda korku temasının başarıyla işlendiğini söylemeliyiz. Oyunu Android cihazınıza yükleyip oynamaya başladığınızda garip ve bir o kadarda korkunç olan robotik ayılar sizi karşılayacak.

Android cihazlarınızda sizi gerecek olan bu oyuna bir oyuncak dükkanında çalışmak ve gece vardiyasında kalmak üzere güvenlik görevlisi olarak başlıyoruz. Her ne kadar bir oyuncakçı için güvenlik görevlisi olmak çok kolay gibi görünse de işler pek de bu şekilde ilerlemiyor. Android cihazınızdaki bu oyun geceleri kullanabileceğiniz elektriği sınırlıyor ve gece olunca bazı şeylerin yerleri değişiyor.

Oyunda gece olduğunda yada tuhaf bir ses duyduğunuzda ışıkları açarak etrafı kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer ışıkları açtığınızda Freddy ve arkadaşlarının yerinde olmadığını görürseniz, hemen her şeyi eski haline getirmeniz ya da kendinizi korumaya başlamanız gerekiyor. Sizde Android cihazınızda korku türünde oyunlar oynamak istiyorsanız mutlaka Five Nights at Freddy’s deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Five Nights at Freddy's İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.