Five Nights at Freddy's

Son Sürüm

Five Nights at Freddy’s oyunu iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi korku oyunlarından birisidir. Freddy’nin kabusu filminde uyarlanan bu oyuna göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 41.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 197
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Korku Oyunu

3/5, Toplam: 1 kişi

90’lı yılların meşhur korku filmi olan Freddy’den esinlenerek hazırlanan bu oyun hem iPad hem de iPhone’larda sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor. Scott Cawthon tarafından geliştirilen oyunda korku temasının başarıyla işlendiğini söylemeliyiz. Oyunu yükleyip oynamaya başladığınızda garip ve bir o kadarda korkunç olan robotik ayılar sizi karşılayacak.

Sürenizi Doğru Kullanın

Oyuna bir oyuncak dükkanında çalışmak ve gece vardiyasında kalmak üzere güvenlik görevlisi olarak başlıyoruz. Her ne kadar bir oyuncakçı için güvenlik görevlisi olmak çok kolay gibi görünse de işler pek de bu şekilde ilerlemiyor. Çalıştığınız şirket, geceleri kullanabileceğiniz elektriği sınırlarken gece olunca tuhaf davranışlar sergilemeye başlayan ayıları, görmek çok daha zorlaşıyor.

Gece olduğunda ya da tuhaf bir ses duyduğunuzda ışıkları açarak etrafı kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer ışıkları açtığınızda Freddy ve arkadaşlarının yerinde olmadığını görürseniz, hemen her şeyi eski haline getirmeniz ya da kendinizi korumaya başlamanız gerekiyor. Sizde mobil cihazınızda korku türünde oyunlar oynamak istiyorsanız mutlaka Five Nights at Freddy’s göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

Five Nights at Freddy's Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Five Nights at Freddy's İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.