FlacSquisher

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.08 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57
Sponsorlu Bağlantılar

Flac Formatını MP3 ve OGG Formatına Dönüştürme Programı

FlacSquisher programı, .flac formatındaki müziklerinizi .mp3 ve .ogg formatlarına dönüştürebileceğiniz bir program. Normal şartlarda .flac uzantılı müzikler daha kaliteli sese sahiptirler. Ama kalitesi gibi boyutlarıda yüksektir. Ayrıca bütün medya player programlarında oynatma şansınız da yok. Dolayısıyla .flac uzantılı müziklerinizin formatını çevirmek biir ihtiyaç haline gelmiş durumda.

Dünyada en yaygın kullanılan müzik formatı olan MP3 formatına dönüştürerek hem yüksek boyut sıkıntısından kurtulun hemde istediğiniz medya playerda dinleyin. FlacSquisher programının benzer programlardan farkı toplu halde format dönüştürme işlemi yapabilmesidir. Aynı anda birden fazla FLAC formatlı müziklerinizi MP3 ve OGG formatlarına çevirebiliyorsunuz.

Yani arşivinizde bulunan bütün FLAC uzantılı müziklerinizi bir defada seçebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ola FlacSquisher programı ile format dönüştürme işlemi gerçekleştirirken çevirme işlemi yaptığınız dosyada sadece flac formatlı müziklerin olması gerekiyor. Aksi halde flac formatlı olmayan müzikleri de çevirecektir. Kullanması kolay ve tasarımı basit ve anlaşılırdır.

“FlacSquisher” Ekran Görüntüleri

FlacSquisher-2 FlacSquisher-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FlacSquisher İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.