Floatify – Android

Floatify uygulaması, yeni nesil Android işletim sistemi olan Android L işletim sisteminin akıllı bildirim ekranını kullanmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 59
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Android L Bildirim Ekranı Uygulaması

Floatify uygulaması bir değişken (yüzen) bildirim merkezi uygulamasıdır. Bir bildirim aldığınız zaman Floatify uygulaması, size yığılmış bildirimlerin olduğu bir pencere gösterecektir. Bu pencereden bildirimler ile ilgili her türlü işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuz kilitli olsa dahi bildirimlerini açabilir veya iptal edebilirsiniz. Eğer isterseniz Floatify uygulaması telefonunuzu uyandıracak.

Kilitli halde iken bildirim özelliği, telefonunuz kilitlenir kilitlenmez otomatik olarak bekleyen bütün bildirimleri size gösterecektir. Oyun oynarken ya da internet sırasında bildirim pop-up önlemek için akıllı kara liste kullanın. Siz uygulamadan yada oyundan çıkar çıkmaz Floatify uygulaması size cevapsız çağrıları ve bildirimleri hemen gösterir. Floatify hareketlerini ana ekranınıza ekleyebilir yada doğrudan diğer uygulamalardan başlatabilirsiniz.

Floatify Tanıtım Videosu

“Floatify” Ekran Görüntüleri

Floatify - Smart Notifications-a1 Floatify - Smart Notifications-a2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Floatify – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.