Flock

2.1.110

Flock programı özellikle iş yeri çalışanları ile topluca görüşme yapma yada birebir görüşme yapmak için tasarlanmış ücretsiz bir mesajlaşma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 712.6 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Toplu Mesajlaşma Programı

Riva tarafından geliştirilen ücretsiz mesajlaşma programı olan Flock, bireysel ya da kurumsal çalışmalarınız için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır. Flock ile grup görüşmeleri yapabileceğiniz gibi bire bir mesajlarda gönderebilirsiniz. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan program sahip olduğu sade arayüz ile kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamanıza imkan tanımıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan program Windows dışında Mac, Chrome, Android ve iOS gibi sistemler üzerinde de sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Şu aşamada ömür boyu ücretsiz kullanım imkanı tanıyan program oluşturacağınız gruplar içerisinde farklı pek çok kişiye ulaşmanızı sağlıyor.

Henüz benzerlerine oranla tüm özellikleri bulundurmuyor olsa da zamanla alacağı güncellemeler ile oldukça popüler bir program olacak gibi görünüyor. Özellikle tasarım konusunda bazı sıkıntıların bulunduğu programı Skype gibi alternatiflerine kıyasladığımızda temel bazı eksikliklerin bulunduğunu söylemeliyiz. Ancak amacınız küçük bir grup oluşturmak ve doğrudan iletişim kurmak ise sunulan diğer platform destekleri ile arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz.

Flock Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Flock Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Flock İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.