Football Manager 2015

2015

Popüler futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2015 oyunu sonunda satışa çıktı. Detaylar haberimizde.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows XP, Vista, 7, 8
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3 GB Boş HDD Alanı
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.042
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Popüler Futbol Menajerlik Oyunu

4.44/5, Toplam: 9 kişi

Football Manager 2015 oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir futbol menajerlik oyunudur. Futbol menajerlik oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan olan ve satış rekorları kırmış Football Manager oyununun son sürümü Football Manager 2015 sonunda bu ay satışa çıktı. Ünlü oyun satış sitesi Steam’de de satışa çıkarılan oyun Mac ve Linux işletim sistemleri içinde yayınlandı.

Dünyadaki 50’den fazla ülkede hemen hemen bütün kulüpleri yönetebileceğiniz bu oyun oldukça gerçekçi. Detaylara önem verilmiş ve Avrupa’nın da önemli ligleri oyuna eklenmiş. Bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi yönettiğiniz takımın maçlarını 3 boyutlu olarak izleyebiliyor olmanız. Gerçek hayatta bir teknik direktör neler yapıyorsa oyunda birebir sizde yapıyorsunuz. Örneğin kenar oyuncularına karar verme, sahadaki diziliş ve taktikleri görme, takım ile konuşma, oyuncu değişiklikleri, kulübeden takıma talimatlar verme gibi.

Oyunda nasıl bir menajer olmak istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. İster yeni yetenekleri keşfedin ister küçük yaştan genç oyuncular yetiştirin ister antrenörlük yapın ister sadece bir oyuncuya odaklanıp geliştirin isterseniz hepsini eşit bir şekilde yapın. Seçim tamamen sizin. Daha birçok özelliği ile bu alanda lider konumda olan Football Manager 2015 şu an için Steam’de 80 TL ile satılmaktadır.

Football Manager 2015 Video – 1

Football Manager 2015 Video – 2

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager 2015 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager 2015 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.