Football Manager 2017

Son Sürüm

En popüler futbol menajerlik oyunlarından olan bu oyunun 2017 sürümü MAC OS X tablet ve bilgisayarınız için yayınlandı. Hem demosunu hemde tam sürümü oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Demo
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.7 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3 GB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 898
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Futbol Menajerlik Oyunu

5/5, Toplam: 2 kişi

Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Football Manager 2017 oyunu bir futbol menajerlik oyunudur. Bu alanda en popüler oyunlardan olan bu oyun ile gerçek bir menajerlik deneyimi yaşayacaksınız. Football Manager oyununun 2017 sürümü Mac OS X tablet be bilgisayalarınızda hem tam sürümü ile hemde demo sürümü ile artık yayında.

Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda ister oyunu satın alıp oynayın isterseniz demosunu indirip test edin ve beğenirseniz satın alın. Oyunda oynayabileceğiniz 2500 takım yer almakta. Hepsi gerçek olan bu takımlardan Mac OS X bilgisayarlarınızda istediğiniz ile anlaşma yaparak göreve başlayabilirsiniz.

Bu takımlarda oynayan 500.000’den fazla bulunmakta. Takımla anlaştıktan sonra da takımın yönetimini ele alıyorsunuz. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda başta transfer ve taktik olmak üzere her alanda takımın yönetimi size ait. Daha birçok özelliği ile tamamen gerçekçi olan bu oyun size bu alanda büyük bir deneyim yaşayacaksınız.

Football Manager Touch 2017 - Mac
Mac İçin Futbol Menajerlik Oyunu
Football Manager Mobile 2017 - Android
Android İçin Menajerlik Oyunu
Football Manager Mobile 2017 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Menajerlik Oyunu

Football Manager 2017 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager 2017 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager 2017 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.