Football Manager Handheld 2015

Son Sürüm

Football Manager Handheld 2015 oyunu en iyi futbol menajerlik oyunlarından birisidir. Takımınızı kurun, taktikleri verin ve rakiplerinizi yenerek kupalar kazanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 115
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Menajerlik Oyunu

90’lı yılların sonuna doğru bilgisayar kullanıcıları için geliştirilen Champions Manager türünde ki oyunlar, 2000’li yıllarda büyük sükse yapmış hem ülkemiz hem de Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. CM’den sonra 2004 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan Football Manager ise menajerlik oyunlarına farklı bir göz ile bakmamızı sağladı.

Gelişmiş Grafikler ile Menajerlik Deneyimi

Bilgisayar sürümünden sonra İOS ve Android sürümleriyle de büyük beğeni toplayan Football Manager, Handheld 2015 sürümüyle Android kullanıcılarına sunuldu. Android akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen bu oyunda menajerlik hünerlerinizi sergileyebilir, takımınızı zirveye taşımak adına en iyisi siz olabilirsiniz.

Oyunda bir futbol takımını her açıdan idare etmeye çalışan menajer yalnızca taktikler açısından değil aynı zamanda başarıya giden yolda kritik kararları da vermek zorunda kalıyor. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyun takımınızın hem saha içi hem de saha dışında nasıl performans sergileyeceğini ve bu performansı nasıl artıracağınızı gösteriyor. Sizde menajerlik türünde oyunları seviyorsanız mutlaka Football Manager Handheld 2015’e göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Handheld 2015 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Handheld 2015 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.