Football Manager Mobile 2016

Son Sürüm

Android cihazlarınızda takımınızı kurup taktik belirledikten sonra PC kalitesinde maçlar yapacağınız bir menajerlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 193
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Menajerlik (Teknik Direktörlük) Oyunu

Football Manager Mobile 2016 oyunu Android işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilmiş bir menajerlik oyunudur. SEGA’nın menajerlik oyunu serisi olan Football Manager oyununun resmi mobil sürümü olan bu oyunda bilgisayar kalitesini yakalayacak ve yeni özelliklerini gördükçe oyunu çok seveceksiniz. Maalesef ücretli olan bu oyun oyunseverlere gerçekçi bir teknik direktörlük deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Daha önce Football Manager Handheld ismi ile mobil cihazlara gelen bu oyun Android platformunun yanı sıra iOS platformu içinde yayınlanmakta. Oyunda ekstra olarak mobil cihazlar için geliştirilen bir özellik var. O özellik ise otobüste iken, yürürken yada farklı bir durumda iken yani hareket halinde iken oyunseverlerin daha rahat oynayabilmeleri için oyun kontrolü buna göre tasarlandı.

Football Manager Handheld 2015 - Android
Android için Menajerlik Oyunu
Football Manager Handheld 2015 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch için Menajerlik Oyunu

Menajerlik kariyerinize başladıktan sonra gerçek hayatta gördüğünüz her türlü olayı yaşayacaksınız. Menajerlik kariyerinize başlarken “ilk transfer döneminde bütçe yok” seçeneğini seçerseniz ücretsiz transferleri görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Mobile 2016 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Mobile 2016 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.