Football Manager Mobile 2016

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde takımınızı kurup taktik belirledikten sonra PC kalitesinde maçlar yapacağınız bir menajerlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.1.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 629 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 501
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Teknik Direktörlük Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Football Manager Mobile 2016 oyunu Sega’nın popüler bir menajerlik oyunudur. SEGA’nın menajerlik oyunu serisi olan Football Manager oyununun resmi iOS platformu sürümü olan bu oyunda bilgisayar kalitesini yakalayacak ve yeni özelliklerini gördükçe oyunu çok seveceksiniz. Maalesef App Store’da ücretli olan bu oyun oyunseverlere gerçekçi bir teknik direktörlük deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Daha önce Football Manager Handheld ismi ile mobil cihazlara gelen bu oyun iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerin yanı sıra Android cihazlar içinde yayınlanmakta. Oyunda ekstra olarak mobil cihazlar için geliştirilen bir özellik var. O özellik ise otobüste iken, yürürken yada farklı bir durumda iken yani hareket halinde iken iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tablet sahipleri daha rahat oynayabilmeleri için oyun kontrolü buna göre tasarlandı.

Football Manager Handheld 2015 - Android
Android için Menajerlik Oyunu
Football Manager Handheld 2015 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch için Menajerlik Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde menajerlik kariyerinize başladıktan sonra gerçek hayatta gördüğünüz her türlü olayı yaşayacak ve eğer ilk transfer döneminde “ilk transfer döneminde bütçe yok” seçeneğini seçerseniz ücretsiz transferleri görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Mobile 2016 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Mobile 2016 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.