Football Manager Mobile 2017

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde takımınızı kurup taktik belirledikten sonra PC kalitesinde maçlar yapacağınız bir menajerlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.1.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.07 GB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.132
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Menajerlik Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Football Manager Mobile 2017 oyunu Sega’nın popüler bir menajerlik oyunudur. SEGA’nın menajerlik oyunu serisi olan Football Manager oyununun resmi oyunu olan bu oyun bilgisayar kalitesinde diyebiliriz. iOS cihazlarınıza ücretli olarak indirebileceğiniz bu oyun oyun severlere gerçekçi bir teknik direktörlük deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

iOS cihazlarınızdaki oyunun özelliklerinden birisi de otobüste, yolda yada farklı bir durumda iken yani hareket halinde iken daha rahat oynayabilmek. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde menajerlik kariyerinize başladıktan sonra gerçek hayatta gördüğünüz her türlü olayı yaşayacak ve eğer ilk transfer döneminde “ilk transfer döneminde bütçe yok” seçeneğini seçerseniz ücretsiz transferleri görebileceksiniz. Her yıl kendiniz biraz daha geliştiren Football Manager oyunu iOS cihaz sahiplerine gerçek bir menajerlik yapma imkanı tanıyor.

Football Manager Mobile 2016 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Teknik Direktörlük Oyunu

Football Manager Mobile 2017 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Mobile 2017 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Mobile 2017 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.