Football Manager Touch 2017

Demo

En popüler futbol menajerlik oyunlarından olan bu oyunun Touch 2017 sürümü ile detaylara girmeden takımınızı yöneteceksiniz. Hem demosunu hemde tam sürümü oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Vista ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3 GB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 706
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Futbol Menajerlik Oyunu

Football Manager Touch 2017 oyunu Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir futbol menajerlik oyunudur. Bu alanda en popüler oyunlardan olan bu oyun ile gerçek bir menajerlik deneyimi yaşayacaksınız. Football Manager oyununun Touch 2017 sürümü hem tam sürümü ile hemde demo sürümü ile artık yayında.

Football Manager Touch 2017 oyununun normal Football Manager 2017 oyunundan tek farkı detaylara daha az yer verilmesi. Böylece fazla detaylarla uğraşmadan menajerlik oyunu oynayabilecekler. Çünkü normal Football Manager 2017 oyununda takım yönetme anlamında çok fazla detaya yer verilmiş. Dolayısıyla detaylara girmeden sadece menajerlik yapmak isteyenlerin kesinlikle seveceği bir oyun.0

Windows tablet ve bilgisayarlarınızda ister oyunu satın alıp oynayın isterseniz demosunu indirip test edin ve beğenirseniz satın alın. Oyunda oynayabileceğiniz 2500 takım yer almakta. Hepsi gerçek olan bu takımlardan istediğiniz ile anlaşma yaparak göreve başlayabilirsiniz. Bu takımlarda oynayan 500.000’den fazla bulunmakta. Takımla anlaştıktan sonra da takımın yönetimini ele alıyorsunuz. Başta transfer ve taktik olmak üzere her alanda takımın yönetimi size ait.

Football Manager 2017
PC İçin Futbol Menajerlik Oyunu
Football Manager Mobile 2017 - Android
Android İçin Menajerlik Oyunu
Football Manager Mobile 2017 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Menajerlik Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Touch 2017 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Touch 2017 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.