Football Manager Touch 2017

Son Sürüm

MAC OS X bilgisayarınızda detaylara girmeden menajerlik yapıp takımınızı yöneteceğiniz bir menajerlik oyunu. Üstelik hem demosunu hemde tam sürümü oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Demo
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.7 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3 GB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 278
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Futbol Menajerlik Oyunu

Football Manager Touch 2017 oyunu Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bir futbol menajerlik oyunudur. Bu alanda en popüler oyunlardan olan bu oyun ile gerçek bir menajerlik deneyimi yaşayacaksınız. Football Manager oyununun Touch 2017 sürümü hem tam sürümü ile hemde demo sürümü ile artık yayında.

Mac OS X bilgisayarınızda oynayabileceğiniz bu oyunun normal Football Manager 2017 oyunundan tek farkı detaylara daha az yer verilmesi. Böylece fazla detaylarla uğraşmadan menajerlik oyunu oynayabilecekler. Çünkü normal Football Manager 2017 oyununda takım yönetme anlamında çok fazla detaya yer verilmiş. Dolayısıyla Mac OS X bilgisayarınızda detaylara girmeden sadece menajerlik yapmak isteyenlerin kesinlikle seveceği bir oyun.0

Mac OS X bilgisayarlarınızda ister oyunu satın alıp oynayın isterseniz demosunu indirip test edin ve beğenirseniz satın alın. Oyunda oynayabileceğiniz 2500 takım yer almakta. Hepsi gerçek olan bu takımlardan istediğiniz ile anlaşma yaparak göreve başlayabilirsiniz. Bu takımlarda oynayan 500.000’den fazla bulunmakta.

Mac OS X bilgisayarınızdaki bu oyunda takımla anlaştıktan sonra da takımın yönetimini ele alıyorsunuz. Başta transfer ve taktik olmak üzere her alanda takımın yönetimi size ait.

Football Manager 2017 - Mac
Mac İçin Futbol Menajerlik Oyunu

Football Manager 2017 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Touch 2017 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Touch 2017 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.