ForeksMobile

Son Sürüm

ForeksMobile uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan borsayı takip edebilir, hisse senedi alıp satabilir ve son dakika finans haberlerini takip ederek en doğru yatırımları yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 9.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 99
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Borsa Uygulaması

Son yılların Borsa’dan sonra popüler kazanç kapılarından biri olarak görülen fakat alınan riskler nedeniyle pek çok kişinin kafasında soru işareti oluşturan Foreks, menkul kıymetler borsası ve emtia borsalarını takip etmek isteyen kişiler için mobil platformlarda da kullanılabiliyor.

Foreks Bilgi İletişim tarafından İOS kullanıcıları için geliştirilen bu uygulama sayesinde Foreks’e dair merak ettiğiniz pek çok bilgiye ulaşabilir ve anlık olarak borsaları takip edebilirsiniz.

Finansal – Yatırım İşlemleri Kontrol Altında

İlk olarak Android kullanıcılarına sunulan ForeksMobile uygulaması, geçtiğimiz aylarda İOS kullanıcılarının deneyimine sunuldu. Adından da anlaşılacağı gibi mobil ortamda Foreks haber ve diğer finansal bilgileri takip etmenize imkan sağlayan bu uygulamanın son derece modern bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda BIST Düzey1 verileriyle birlikte daha üst seviyede veri akışlarını takip etmek için lisans satın almanız gerektiğini göreceksiniz. Uygulama üzerinde takip edebileceğiniz bilgiler arasında VOB, pariteler, tahviller, eurobondlar, tüm dünya borsa endeksleri ve emtia verileri yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ForeksMobile İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.