Formda Mısın?

Son Sürüm

Formda Mısın? uygulaması ile ideal kilonuzu, besinlerin kalori miktarlarını, ne kadar kalori yakmanız gerektiğini, doğru beslenme şeklini, hangi aktiviteleri yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Eğlenceli bir şekilde zayıflatan uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Kilo Verme Uygulaması

Genellikle internet sitelerinde ya da markette sunulan uygulamalarda klasik diyet programlarından ve kilo vermenize olanak sağladığı söylenen yemek alışkanlıklarından söz edilir. Arox Bilişim tarafından geliştirilen Formda Mısın uygulaması, yağsız salata ya da haşlanmış sebze gibi klişelerden kurtularak kilo vermenizi daha keyifli ve eğlenceli bir süreç haline getirmenize imkan tanıyor.

Geniş Vücut Takip Seçenekleri

Formda Mısın uygulaması ile zorlu kilo verme sürecini aldatıcı başlıklar yerine daha gerçekçi çözümler sunarak sizi rahatlatıyor. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda vücut değerleri ölçümü, ideal kilo değerleri, vücut kitle endeksi ve protein ihtiyacı gibi pek çok farklı menüyü bulabilirsiniz. Üstelik sahip olduğunuz değerleri kalori cetveli ya da kalori yakma cetveli üzerinden de takip edebilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise ezberi değerler içermemesi ve uzman – diyetisyenlerin önerileri ile hazırlanmış olmasıdır. Bu anlamda günlük kalori ihtiyacınızı, aldığınız kalorileri tamamen uzman önerileri eşliğinde takip ederken vermeniz gereken kilo ve harcamanız gereken kalori değerlerini yine uygulama üzerinde takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Formda Mısın? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.