Fotomac

Son Sürüm

Fotomac uygulamasını iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınıza yükleyerek hem tuttuğunuz takım hemde diğer spor dallarından her an haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotomaç Gazetesi Uygulaması

Fotomac uygulaması iOS cihazlar için geliştirilmiş bir spor gazetsi uygulamasıdır. Spor meraklıları, fanatik taraftarlar için her zaman spordaki gelişmelerden haberdar olabilecekleri bir uygulama. Hemen herkesin bildiği Fotomac gazetesinin internet sitesi olan Fotomac.com.tr adresinin iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirdiği bu uygulama ile son dakika haberlerini, taraftarı olduğunuz takım hakkındaki haberleri, dünya çapındaki transferleri ve bunun gibi birçok haberi anında okuyun.

Türkiye’nin spor gazetesi kategorisinde ilk sıralarda yer alan ve yıllardır varlığını sürdüren Fotomaç gazetesi artık iOS cihazlarınız ile her an yanınızda olacak. Uygulama ile Fotomaç gazetesinin yazarlarının yazılarını okuyabilirsiniz. Ayrıca iOS cihazlarınız aracılığı ile Süper Ligin yanı sıra Avrupa ve dünyadan futbol başta olmak üzere basketbol ve voleybol gibi farklı spor dallarındaki haberlerden de haberiniz olacak. Tüm bunların yanında canlı maç sonuçları ve canlı maç anlatımlarını da bulabilirsiniz.

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Fotomac uygulamasında Süper lig fikstürünü de bulabilirsiniz. Ayrıca uygulamadaki Foto Galeri bölümünde birçok resim bulabilir ve Web TV bölümünde ise birbirinden ilginç videolar bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fotomac İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.