Fotoprix Photobook

4.9.48.284

Fotoprix Photobook programı ile kolayca fotoğraf albümleri oluşturabilir ve bu albümlerin çıktılarını alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Vista, 7, 8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 666
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Albümü Oluşturma Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Bilgisayarınızda bulunan dijital resimleri, gelişmiş bir editör yardımıyla albüm haline getirmek, bir iş sunumunda ya da özel bir günde kullanmak istiyorsanız Fotoprix Photobook’ mutlaka göz atmalısınız. Windows kullanıcıları için geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak sunulan Fotoprix Photobook, benzeri pek çok ücretli yazılıma oranla çok daha gelişmiş seçeneklere sahiptir.

Fotoğraflarınızı Öne Çıkarın

Fotoprix tarafından geliştirilen program, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Fotoprix Photobook ile dijital resimlerinizi kullanarak fotoğraf albümleri oluşturabilir ya da var olan albümlerinizi program yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Üstelik sık, sık sorun yaşanan kapak problemini Fotoprix Photobook arayüzünde yer alan araçlar ile aşabilirsiniz.

Piyasa da ben pek ücretli ve ücretsiz yazılım bulunmasına karşın estetik görünümü, gelişmiş özellikleri ile farklı bir soluk kazandıran program, dijital fotoğraflarda oluşan basit problemleri de gidermenizi sağlıyor. Oldukça profesyonel sonuçlar alabileceğiniz Fotoprix Photobook’u dilerseniz özel günlerinizde dilerseniz bir iş ya da eğitim sunumunda fotoğraf albümü oluşturarak kullanabilirsiniz.

Fotoprix Photobook Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fotoprix Photobook İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.