Fotor

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir resim düzenleme uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Resim Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Fotor uygulaması bir fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ile fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve anında sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Sahip olduğu yüzlerce efekt özelliği sayesinde iOS cihazlarınızdaki fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz gibi düzenlemeler yapabilir ve harika fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki fotoğraflarınızın parlaklık, kontrast, doygunluk ve diğer ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel olarak düzenlemeler yapacak ve fotoğraflarınızı kare, geniş ekran, klasik veya serbest biçimli v.b. şekilde kırpabileceksiniz. Ayrıca iOS cihazınızdaki fotoğraflarınızı istediğiniz açıda döndürebilirsiniz. Daha birçok özelliği ile bu alanda popüler uygulamalardan birisi.

Fotor Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fotor İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.