FOX TV Türkiye

Son Sürüm

FOX TV Türkiye uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan FOX televizyon kanalını canlı olarak izleyebilir,yayın akışını takip edebilir ve kaçırdığınız dizi ve programların tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 547
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Fox Televizyonu Uygulaması

iOS için geliştirilmiş resmi medya uygulamalarından birisi olan FOX TV İOS uygulaması, kanal üzerinde yayınlanan dizi, program ve haberlerin İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde takip edilmesini sağlıyor. Uygulama ile mobil cihazınız üzerinde internet bağlantısını kullanarak dilediğiniz içeriği takip edebilir beğendiğiniz program ya da yayınları sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz. Yine yayınlara ek olarak dilerseniz günlük ve haftalık yayın akışı ile planlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Yüksek Kalitede Canlı Yayınlar

Genellikle bu tür uygulamalarda elde edilen görüntü kalitesi internet bağlantısıyla doğrudan ilgili olsa da Fox TV Türkiye İOS uygulaması, son derece yüksek çözünürlükte yayınları mobil kullanıcılara sunuyor.

Kullanıcı dostu arayüzü, modern çizgileri ile dikkat çeken uygulama sayesinde Fox TV Türkiye’de yayınlanan tüm yayınları anlık olarak takip edebilirsiniz. Yine uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde beğendiğiniz içerikleri ve programları sosyal ağlar üzerinde istediğiniz etiketler ile paylaşabilirsiniz. Sizde Fox TV yayınlarını anlık olarak takip etmek istiyorsanız bu uygulamaya göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FOX TV Türkiye İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.