Free Slideshow Maker

2 Ocak 2016

Free Slideshow Maker ile ücretsiz bir şekilde slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve müziklerinizi kullanarak etkileyici video slayt gösterileri hazırlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win 10/8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 678 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 945
Sponsorlu Bağlantılar

Slayt Yapma Programı

3/5, Toplam: 4 kişi

Bugün görselleri kullanılan slayt hazırlamanıza yardımcı olan pek çok program bulunmaktadır. Bu programların bir kısmı ücretli olarak sunulurken bir kısmı ise kullanıcılara kısıtlı özellikler ile deneme sürümü olarak sunulmaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Free Slideshow Maker, tüm Windows sürümlerinde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş bir programdır.

Video Slaytları Oluşturun

Free Slideshow Maker programını kullanarak dijital fotoğraflarınızdan oldukça kaliteli ve etkileyici video slaytları hazırlayabilirsiniz. Son derece basit ve sade arayüze sahip olan program Türkçe dil desteği sunmamasına rağmen kullanımda herhangi bir soruna neden olmuyor. Programı kullanarak hazırladığınız video slaytlara dilediğiniz efektleri ekleyebilir ya da canlı önizleme özelliği sayesinde sonlandırmadan görüntüleyebilirsiniz.

Programın özelliklerine bakıldığında ücretli sunulan pek çok yazılıma alternatif olabileceğini söylemeliyiz. Free Slideshow Maker ile slaytlarınızda yer alacak görselleri, gecikme ayarlarını, arka plan seslerini ayarlayabilir ya da slaytı sonlandırmadan önce tüm ayarları tekrar düzenleyebilirsiniz. Üstelik program ile özel günleriniz için hazırlayacağınız video slaytlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Slideshow Maker Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Free Slideshow Maker İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.