Free VPN - Onavo Protect

Son Sürüm

Free VPN – Onavo Protect uygulaması ile özellikle ülkemizde sık sık yaşanan internet yasaklamalarına karşı iOS cihazlarınızda bütün yasaklı sitelere giriş yapın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve Üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 23.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 563
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Ücretsiz VPN Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Hem ülkemizde hem de Dünya genelinde bazı ülkelerde internet erişimi konusunda ciddi kısıtlamalar mevcuttur. Özellikle yasaklı internet sitesinin hızla arttığı şu günlerde, internet gezintiniz sırasında engellere takılmadan ziyaret etmek ve bu ziyareti güvenli hale getirmek son derece önemli bir konudur.

Bu amaçla Onavo Mobile Ltd. tarafından geliştirilen ve İOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Onavo Protect, VPN olarak engelli sitelere girme amacıyla kullanabileceğiniz hoş bir uygulamadır.

İnternet ve Şifre Güvenliği

iPhone ve iPad’lerde kullanılabilen bu uygulama bir anlamda internet ve şifre güvenliği uygulaması olarak da ifade edilebilir. Uygulamayı aygıtınıza kurduğunuzda aygıtınızda bulunan tüm veriler şifrelenerek izin vermediğiniz platformlar ile paylaşılmıyor ve güvenliğiniz üst düzeye çıkarılıyor.

Yine yalnızca güvenlik uygulaması olmayan Onavo Protect, aynı zamanda VPN olarak da kullanılabilen, yasaklı internet sitelerine erişim imkanı tanıyan bir uygulamadır. Uygulama sayesinde internet sitelerine girerken giriş bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, banka hesaplarınız, kredi kartı numaralarınız şifrelenerek güvenli bağlantı üzerinden ziyaret sağlanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Free VPN - Onavo Protect İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.