Frozen Free Fall

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Disney’in buzlarla kaplı ülkesinde severek oynayacağınız bir eşleştirme oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 94.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 32
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Eşleştirme Oyunu

Frozen Free Fall oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir eşleştirme oyunudur. Masmavi tonların ve her tarafı buzlarla kaplı bu oyunda çok eğleneceksiniz. Oyununuzda ilerlemelerinizi kaydetmek ve iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynayabilmeniz için SkyDrive’a giriş yapın. Disney animasyon filmi olan “Frozen”dan esinlenerek Kingdom of Arendelle’de destansı bir bulmaca eşleştirme macera oyunu hazırlandı.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde Anna, Elsa ve daha fazla en sevdiğiniz karakterler ile bir yolculuğa çıkın ve ücretsiz olarak 75 buzlu bulmaca eşleştirin. 3 veya daha fazla eşleştirme için güzel ve renkli buz kristalleri kaydırın ve ekstra zorlu hedefleri ile eşleşen becerilerinizi test edin. Hikayeyi takip edin ve Hans ve Pabbie gibi daha fazla karakter ile oynayın.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynayacağınız tipik bir eşleştirme oyun olan bu oyunun farklar “Frozen” filminin karakterleri olması ve birkaç küçük detayın bulunması. Eğer eşleştirme oyunlarını seviyorsanız ücretsiz olan bu oyunu deneyebilirsiniz.

Frozen Free Fall Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Frozen Free Fall İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.