Fujitsu Arrows A 301F Teknik Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fujitsu’de Android’li Akıllı Telefon

Android‘li akıllı telefonlar arasında Fujitsu tarafından geliştirilen Arrows A 301F isimli akıllı telefon da katıldı. Android işletim sistemi ile gelen akıllı telefon özellikle batarya özellikleri ile dikkat çekiyor. Arrows A 301F modelinin 3 gün şarj süresi vaad ettiğini belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazıcı ve tıbbi cihazları ile tanınan Fujitsu tarafından geliştirilen Arrows A 301F akıllı telefon daha önceki Arrows serisinin bir parçası oldu. 2600 mAh’lik batarya ile gelen Arrows telefonun 3 gün pil süresi sunduğu belirtildi. 2600 mAh’lik batarya ile 3 gün dayanıp dayanmayacağı satışa çıktıktan kısa süre sonra belli olacaktır.

Fujitsu Arrows A 301F modelinde aynı zamanda parmak izi sensörü de bulunuyor. Plastik malzeme kullanılan tasarımı dikkat çekiyor. Telefonun ekranı ise 5 inç Full HD çözünürlükte. Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve 13 megapiksel arka kamera özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Fujitsu Arrows A 301F

Japonya‘da satışa sunulacak olan Fujitsu Arrows A 301F modeli Aralık ayında piyasada olacak. Türkiye‘ye ve global pazara sunulup sunulmayacağı konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Fujitsu Arrows A 301F Teknik Özellikleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.