Galatasaray Yandex.Browser

Galatasaray’a özel internet tarayıcı Yandex Galatasaray ile artık internetiniz de sarı kırmızı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 63.6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.574
Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı

5/5, Toplam: 5 kişi

Popüler internet tarayıcıları arasına giren Yandex artık Galatasaray taraftarına özel tarayıcı çıkardı. Böylece ülkemizde ilk kez Galatasaray için özel bir taryıcı çıkarılmış oldu. Eğer sizde sarı kırmızı renklere gönül veren Galatasaray taraftarı iseniz artık bu taraftarlığınızı internet tarayıcınızda da gösterme imkanınız olacak.

Aslında Yandex Browser internet tarayıcısının Galatasaray temalı arayüzü diyebiliriz. Ama arayüzü bir internet tarayıcı gibi kullanmak güzel bir şey. Zaten Yandex kendi başına bir çok özelliğe sahip. Bütün bu Yandex özelliklerinin yanı sıra bir de büyük Galatasaray takımını, stadyumunu, futbolcularını ve sarı kırmızı renklerini görmek takımınıza olan bağlılığınızı artıracak ve sizi coşturacak türden.

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı

GSYandex tarayıcısını kullandığınız taktirde ana sayfada Galatasaray ile ilgili oynanmış maçların sonuçlarını ve bilgilerini ve oynanacak maçların ise saatlerini ve oynanacak stadyumu sizlere göstermektedir. Bunun yanı sıra Yandex’in bütün özelliklerini kullanacaksınız. Yani internette gezinmek için hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı arayanlar için en iyi alternatiflerden birisi. Bu tarayıcı hem sade arayüzü hemde hızlı internet deneyimi sunması ile ön plana çıkıyor.

“Galatasaray Yandex.Browser” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray Yandex.Browser Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Galatasaray Yandex.Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.