Galaxy Online 3

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kendi galaksinizi kurup yönetebileceğiniz, uzayda korsan avlayabileceğiniz stratejik bir savaş oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.1.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 49.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Uzay Savaşları Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Galaxy Online 3 oyunu bir strateji ve savaş oyunudur. iOS cihazlarınızdaki bu oyunun adından da anlaşılacağı gibi online olarak oynayabileceğiniz bir galaksi savaşları oyunu. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun kendi kategorisinde mağazadaki en iyi oyunlardan birisi.

Zaten bu oyun Galaxy Online oyununun devamı olan bir oyun ve ilk iki oyunda oldukça popüler bir oyun. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda bir Galaktik Federasyonu var ve siz bu federasyonun kumandanızın. Kumandan olarak yeni bir gezegeni ele geçirmelisiniz. Ama iOS cihazlarınızda öncelikle kendi karargahınızı kurmalı ve kendinizi geliştirmelisiniz.

Daha sonra bu gezegendeki suçluları yakalayarak gezegenin huzurunu sağlamalısınız. Tabi bundan önce sizin birçok filonuz var ve bu filoların her birinin başına bir kaptan tayin etmelisiniz. Ayrıca savaş gemileri çok önemli. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde heyecanla oynayacağınız bu oyunda kendinize savaş gemileri tasarlamalısınız. iOS cihazınızda güçlü filolar oluşturun ve sonrasında uzayda korsan avlamaya çıkabilir ve kendi gezegeninizin huzurunu koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Galaxy Online 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.