Galaxy S3 İçin Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Resmen Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.3 Güncellemesi Galaxy S3’e Geldi!

Samsung‘un son amiral gemisi Galaxy S4‘den önce gelen 3. nesil amiral gemisi Galaxy S3 için uzun zamandır beklenen güncelleme en sonunda Samsung tarafından resmen yayımlandı. Geçtimiz günlerde sızdırılan test ROM’undan sonra Samsung tarafından Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi resmen yayınlanmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini dağıtmaya başlayan Samsung, 50 milyondan fazla Galaxy S3 kullanıcısının yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz ay Galaxy S4 için yayınlanan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin Kasım ayının ortalarında Galaxy S3 için geleceği söyleniyordu fakat Samsung elini biraz çabuk tuttu ve güncellemeyi dağıtmaya başladı.

Ayrıca bakınız: Samsung Galaxy S3 İçin Android 4.3 Güncellemesi İle Gelen Yenilikler ve Özellikler

galaxy s3 android 4.3 jelly bena

GT-9300 model Galaxy S3 kullanıcıları için pek çok ülkede dağıtılmaya başlanan güncelleme ülkemizde bu yazıyı yazdığımız an itibari ile yayınlanmamıştı. Ancak siz gün içerisinde sürekli güncellemeyi kontrol edin. Çünkü her an yayınlanabilir.

Bizim size tavsiyemiz Galaxy S3 telefonunuzdaki bilgileri bilgisayara yedeklemeniz ve full şarj ederek gün içerisinde güncellemeyi kontrol etmeniz yönündedir. Güncelleme Türkiye için yayınlanır yayınlanmaz Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini Galaxy S3 cihazınıza yüklemiş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Galaxy S3 İçin Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Resmen Çıktı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.