Game Booster

3.4.0

Oyun oynarken yavaşlamaları ve kasmaları ortadan kaldırmak için oyun hızlandırma programı Game Booster kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 20.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Hızlandırma Optimizasyon Programı

iObit tarafından ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğine sahip olan Game Booster, oyun hızlandırma ve sistem optimize etme yazılımlarından birisidir. Sık, sık oyunlarda yaşadığımız donma, kasma gibi sorunları, sistem gereksinimleri ve minimum optimizasyon ayarları ile gidermeye çalışsak da sistem üzerinde tam etkinliğimiz olmaması durumunda kasma gibi sorunlar devam edecektir. Sizde bilgisayarınızda oyun oynarken kasma, donma gibi sorunlar yaşıyorsanız mutlaka Game Booster programını kurmalısınız.

Daha Hızlı ve Akıcı Oyun Keyfi

Bilgisayarınızda oyun sırasında donma, yavaşlama, kasma gibi sorunlar yaşıyorsanız ücretsiz olarak sunulan Game Booster tüm sorunlarınızı giderecektir. Bir, sistem – oyun optimizasyon yazılımı olan bu program bilgisayarınızda oyun sırasında oluşabilecek sorunları, sisteminizi ve arka planda çalışan gereksiz uygulamaları optimize ederek engellemektedir.

Özellikle arka planda çalışan uygulamalar bilgisayarın ve oyun performansının azalmasına neden olur. Bu uygulamalar arasında hangilerinin gereksiz olduğunu bilmiyor ve ne gibi bir optimizasyon yapmanız gerektiği hakkında fikir sahibi değilseniz tek bir tuş ile Game Booster, tüm optimizasyon ayarlarını sizin yerinize yapacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Game Booster İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.