Gaming PC

3.0

Gaming PC isimli bu araç isminden de anlaşılacağı üzere bilgisayarda oyunları daha hızlı çalıştıran bir programdır. Oyun sırasında bilgisayarınızı yavaşlatan işlemleri durdurmanıza ve oyun için daha fazla CPU açmanıza yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP/2003/Vista/200
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 106
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Performans Artırıcı

2/5, Toplam: 1 kişi

Bilgisayarlarında oyun oynayan kullanıcılar için en önemli konu, oyunun akıcı olması ve herhangi bir sistem sorununun yaşanmamasıdır. Bu açıdan gelişmiş bir hizmet sunan Gaming PC, bilgisayarlarınızı oynayacağınız oyuna göre optimize ederek daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Puran Software tarafından geliştirilen bu program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Üstelik programı tüm Windows sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Daha Keyifli Oyun Deneyimi

Gaming PC, bilgisayarınızda oyun performansını artırmaya yönelik geliştirilmiş ücretsiz bir programdır. Sade ve gelişmiş arayüzü ile dikkat çeken program oyun performansını artırmak için oyunun kurulu olduğu klasör üzerinde disk birleştirme işlemi yapmaktadır. Programı çalıştırdığınız andan itibaren oyuna girmenizle birlikte tüm gereksiz programlar sonlandırılacaktır.

Programın sunduğu özellikler yanında tek dezavantajı ise her oyun için yeniden yapılandırma istemesidir. Daha açık bir ifade ile bir oyun üzerinde oyun adı, klasör ve diğer seçenek ayarlarını yapılandırdığınızda diğer oynayacağınız oyunlarda da aynı ayarları yapılandırmanız gerekir. Ancak bu basit işlem sonucunda çok daha keyifli oyun deneyimi yaşayacağınızı söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gaming PC Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Gaming PC İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.