GeekUninstaller

1.4.3.107 (26.01.2017)

Bilgisayarınızda kaldıramadığınız programları kaldırmak yada mevcut programları geride iz bırakmadan kaldırmak istiyorsanız GeekUninstaller programı tam size göre.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10/8.1/8/7/Vista/
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 69
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Program Kaldırma Programı

GeekUninstaller programı adından da anlaşılacağı gibi program kaldırma programıdır. Ücretsiz olarak hizmete sunulan bu program ile bilgisayarınızdaki programları kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Normal şartlarda bu işlemi Denetim Masasındaki “Program Ekle/Kaldır” yada “Programlar ve Özellikleri” bölümünden yapabilirsiniz. Ama bu şekilde yapılan kaldırma işlemlerinde kaldırılan program ile ilgili geride bir takım gereksiz dosyalar ve izler kalmakta. Ama GeekUninstaller programı buna izin vermez. Bu program ile kaldırdığınız programlar ile ilgili bilgisayarınızda hiçbir şekilde gereksiz dosya veya iz kalmaz.

Diğer yandan Denetim Masası kullanılarak kaldırılmak istenen programlar bazen kaldırılamıyor. Bu gibi normal yollarla kaldırılamayan programları da kolay bir şekilde kaldıran güçlü bir program. Bütün bunları yapmasına rağmen hiç bir kurulum gerektirmemesi en önemli özelliği. Böylece flash belleğinize indirerek her an yanınızda bulundurabilirsiniz. Ayrıca bu program birden fazla dil desteği sunmakta. Bu diller arasında Türkçe’de var.

“GeekUninstaller” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

GeekUninstaller Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GeekUninstaller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.