GetDataBack

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.53 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 718
Sponsorlu Bağlantılar
4/5, Toplam: 1 kişi

Silinmiş Dosyaları Geri Getirme ve Bozuk Disklerden Veri Kurtarma Programı

Dosya kurtarma yani silinmiş dosyaları geri getirme konusunda birçok program mevcut. Am bunlardan çok azı format atılmış, sorunlu yada virüslerden zarar görmüş harddisklerden veri kurtarabilir. GetDataBack programı da bunlar gibi sorunlu her türlü hardiskten dosya kurtarabilirsiniz. Hardiskinizde sistem dosyaları ile herhangi bir sorun oluşsa dahi geri getirme işleminizi yapabileceksiniz. Windows işletim sisteminiz hardiskin bölünmüş herhangi bir sürücüsünü tanımasa dahi bu tanınmayan sürücüden veri kurtarabilirsiniz.

Bazı durumlarda geri getirilmek istenen dosyada birçok alt dosya olduğu için yada dosyalar çok uzun isimlere sahip olduğu için kurtarılamıyor. Ama GetDataBack programı bu konuda da geri getirme işlemini yapabiliyor. Program salt okunur olduğundan dosyalarınızın üzerine veri yazmaz. Böylece dosyalarınızın güvenliği korunmuş olur. Hem amatör hemde profesyonel bilgisayar kullanıcıları bu progrmaı rahatlıkla kullanabilirler.

GetDataBack programı NTFS formatındaki Hard Disk, USB Disk, Firewire Sürücü, Partitions, Dinamik Disk, Floppy Driver, Sürücü İmajı, Zip/Jaz Sürücü, Compact Flash Bellek, Smart Media Bellek, Güvenli Digital Bellek, USB Flash Bellek, iPod Disk cihazlarından dosya kurtarma işlemi gerçekleştirmektedir.

GetDataBack programı dosya geri getirme işlemini bir adım öteye taşımış. Çünkü GetDataBack programı sadece kendi bilgisayarınızdan değil ağdaki başka bilgisayarlardaki verileri dahi kurtarmanızı sağlıyor. Seri bir kablo ile bunu yapmak mümkün.

Not: Ağdaki bilgisayardan veri kurtarma işlemi için HDHost yüklemeniz gerekmektedir.

“GetDataBack” Ekran Görüntüleri

GetDataBack-1 GetDataBack-2 GetDataBack-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GetDataBack İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.