GiftedMotion

1.23

Ücretsiz indirilen GiftedMotion programı ile yeni GIF dosyaları oluşturabilir, elinizdeki GIF dosyalarını düzenleyebilir ve GIF dosyalarını parçalara ayırarak eklemeler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 97
Sponsorlu Bağlantılar

GIF Oluşturma ve Düzenleme Programı

ButtonBar tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan GiftedMotion, eski bir uygulama olmasına karşın günümüz ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor. Oldukça küçük, basit ve sade bir uygulama olan GiftedMotion, mevcut GIF dosyalarını düzenlemenizi, yeni animasyonlar oluşturmanızı ve eklemenizi sağlamaktadır. Üstelik program ile hazır GIF dosyalarını parçalara bölerek dilediğiniz eklemeleri yapabilirsiniz.

GIF Animasyonları Hazırlayın

Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan GiftedMotion, mevcut GIF dosyalarını düzenlemenizi, yeni animasyonlar eklemenizi ve GIF dosyaları oluşturmanızı sağlamaktadır. Diğer ücretli programların aksine tamamen ücretsiz olarak sunulan program, tüm platformlar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Programı indirdikten sonra arayüzde yer alan yükle bölümü ile bilgisayarınızda bulunan GIF dosyalarını düzenleyebilir, var olan resimleriniz ile yeni animasyonlar oluşturabilirsiniz. Küçük bir program olması nedeniyle bilgisayarınızda herhangi bir yer işgaline neden olmayan GiftedMotion, mutlaka her bilgisayarda yer alması gereken yazılımlar arasında yer alıyor. Sizde GIF dosyalarını düzenlemek ve yeni animasyonlar oluşturmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

GiftedMotion Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GiftedMotion İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.