GlarySoft Software Update

5.15.1.0

GlarySoft Software Update programı sayesinde hangi yazılımın güncel olup hangi yazılımın güncel olmadığını kontrol etmenize gerek kalmadan bütün programları otomatik güncelleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 78
Sponsorlu Bağlantılar

Otomatik Yazılım Güncelleme Programı

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilen GlarySoft Software Update, oldukça gelişmiş otomatik yazılım güncelleme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan tüm driverları tanıyarak, en güncel sürümlerini size sunan program, benzeri olan pek çok programa oranla çok daha sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Üstelik tüm Windows sürümleri ile uyumlu olması ve tamamen ücretsiz olarak sunulması, programın daha popüler hale gelmesini sağlıyor.

Tüm Güncelleştirmeleri Otomatik Yapın

Bilgisayarınızda çok sayıda program kullanıyor ve hangisinin güncel olup olmadığını bilmiyor yada takip edemiyorsanız GlarySoft Software Update programını kullanarak tüm programları en güncel hale getirebilirsiniz. Üreticilerin de doğrudan bu kitleyi hedeflediği yazılım ile işletim sisteminize bağlı olarak çalışan uygulamaları en güncel haliyle kullanabilirsiniz.

Bir bilgisayarda tüm yazılımların güncel olması ve son sürümlerinin kullanılması, önemli güvenlik açıklarından çalışma sistemine kadar pek çok detayın yenilenmesini sağlayacaktır. Bu açıdan tüm yazılımları tek tek takip edemiyor ve doğrudan bir araçtan yardım almak istiyorsanız bilgisayarınızda mutlaka Software Update’i bulundurmalısınız. Bütün programları ve sürücüleri otomatik olarak güncellemek bu program ile mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

GlarySoft Software Update Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GlarySoft Software Update İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.