Glue Knight

Son Sürüm

2 boyutlu ve Super Mario tarzı bir oyun olan Glue Knight oyunu ile iOS cihazlarınızda eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 8.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Super Mario Benzeri Oyun

Glue Knight iOS akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir aksiyon ve macera oyunudur. Super Mario tarzı olan bu 2 boyutlu oyunda savaş zırhı giymiş kahramanımız ilerlerken karşısına çıkan düşmanlarını elindeki kılıcı ile yok etmekte. Yada zıplayıp üzerlerine basmakta. Glue Knight oyunu son zamanlarda App Store mağazasında popüler olan ilginç oyunlardan birisi. Oyun kontrolleri son derece iyi. Ayrıca oyunda heyecanlanmamak da imkansız.

Oyunseverlere itici gelebilecek tek bir şey var. O da oyun grafikleri. Oyun 2 boyutlu olmasının yanı sıra oyun grafikleri de karelerden oluşmakta. Tıpkı Minecraft oyunu gibi. Fakat oyun akıcı olduğu için oyun grafikleri belli bir yerden sonra pek dikkat çekmiyor. Oyun oldukça hızlı oynanmakta. Bu da oyuncuların hata yapma olasılığını artırmakta. AYrıca oyunda fizik kuralları da biraz göz ardı edilmiş. Çünkü kahramanımız dik duvarlarda yürüyerek ilerleyebiliyor. Son olarak App Store da yayınlanan bu oyunun diğer bir dezavantajı ücretli olması. Takdir bu tarz oyun sevenlerin. İyi eğlenceler…

NOT: OYUN ANDROİD PLATFORMDA OYNANABİLİR İKEN İOS PLATFORMU İÇİN MAĞAZADAN KALDIRILMIŞTIR. BENZER OYUNLARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Glue Knight İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.