Godus

Son Sürüm

Android cihazlarınızda tanrı olup dünyayı yönetebileceğiniz bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 131 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 359
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Tanrı Olma Oyunu

4/5, Toplam: 5 kişi

Godus isimli bu oyun Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Oyunda siz bir tanrısınız ve dünyanızı yönetiyorsunuz. Tanrı olarak kullarınız için yaşanabilecek bir dünya kurmalısınız. Oyuna başlarken biri kadın biri erkek iki insanı (muhtemelen Hz. Adem ile Hz. Havva‘dır) boğulmaktan kurtarıyorsunuz. Bu iki insana dünyada gelişmeleri için yardım ediyorsunuz. Oyun tamamen ücretsizdir.

Daha sonra insanlar giderek çoğalıyor. Tanrı olduğunuz için oyunda yeryüzünü istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Dağlar, tepeler, ormanlar, denizler ve daha birçok şeyi oluşturabiliyorsunuz. Bir tanrı olarak sınırsız bir güce sahipsiniz ama oyunun başlarında güçleriniz kısıtlanmış. Oyunun ilerleyen bölümlerinde güçleriniz tamamen açılıyor.

Oyunun başındaki iki insanın gitmeleri gereken yere götürüp orada kendilerine bir hayat kurmalarını sağlıyorsunuz. Burada çoğalan insanlık size tapsın diye arasıra mucizeler gönderiyorsunuz. Bu kimi zaman dünyada cennetten bir köşe yaratmak oluyor kimi zaman ise şiddetinizi göstermek oluyor. Gönderdiğiniz gökktaşları ile insanların size olan bağlılığını artırabilirsiniz. İnsanlar kendilerini geliştirdikçe yeni yeni ihtiyaçları da çıkacak. Sizde bu ihtiyaçlarını karşılamalısınız.

ÖNEMLİ: OYUNU OYNAYABİLMEK İÇİN İNTERNET BAĞLANTINIZIN OLMASI GEREKİR.

Godus Video

Sponsorlu Bağlantılar

Godus Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Godus İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.