Godus

Son Sürüm

iPhone ve iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde tanrı olmanın keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 91.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 277
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Tanrı Olma Oyunu

iPhone ve iPod touch akıllı telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilen Godus oyunu bir simülasyon oyunudur. Oyunda tanrı olarak dünyayı yönetiyorsunuz. Tanrı olduğunuz için kullarınızın dünyada yaşayabilmelerini sağlamalısınız. Oyuna başlarken biri kadın biri erkek iki insanı (muhtemelen Hz. Adem ile Hz. Havva‘dır) boğulmaktan kurtarıyorsunuz. Bu iki insana dünyada gelişmeleri için yardım ediyorsunuz.

iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunun ilerleyen bölümlerinde insanlar giderek çoğalıyor. Tanrı olduğunuz için oyunda yeryüzünü istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Dağlar, tepeler, ormanlar, denizler ve daha birçok şeyi oluşturabiliyorsunuz. Bir tanrı olarak sınırsız bir güce sahipsiniz ama oyunun başlarında güçleriniz kısıtlanmış. Oyunun ilerleyen bölümlerinde güçleriniz tamamen açılıyor.

Oyunun başındaki iki insanın gitmeleri gereken yere götürüp orada kendilerine bir hayat kurmalarını sağlıyorsunuz. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda insanlar size tapsın diye ara sıra mucize gönderiyorsunuz. Bu kimi zaman dünyada cennetten bir köşe yaratmak oluyor kimi zaman ise şiddetinizi göstermek oluyor. Yeryüzüne gönderdiğiniz şimşekler, göktaşları gibi felaketler ile insanların size olan bağlılığını artırabilirsiniz. İnsanlar kendilerini geliştirdikçe yeni yeni ihtiyaçları da çıkacak. Sizde bu ihtiyaçlarını karşılamalısınız.

ÖNEMLİ: OYUNU OYNAYABİLMEK İÇİN İNTERNET BAĞLANTINIZIN OLMASI GEREKİR.

Godus Video

Sponsorlu Bağlantılar

Godus Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Godus İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.