Göğüs egzersizi

Son Sürüm

Göğüs egzersizi uygulaması ile evde göğüs kaslarınızı kolaylıkla geliştirebilirsiniz. İstediğiniz gibi kaslı göğüslere sahip olmak olmak için spor salonlarına gitmenize gerek kalmadan evde çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 42.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 232
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Göğüs Kası Geliştirme Uygulaması

Spor yapmanın vücut açısından faydalarını anlatmaya gerek olmadığını düşünüyoruz. Bugün, hemen her şehirde pek çok spor salonu bulunmasına karşın gerek iş gerekse de eğitim nedeniyle yeterli vakit ayıramayan kişiler, ancak ev içerisinde çeşitli spor programlarından yararlanmaya çalışıyor. Bu amaçla geliştirilen uygulamalardan birisi olan Göğüs Egzersizi, spor salonunda, parkta ya da evinizde spor yapmanızı sağlıyor.

Antrenman Programları ve Video Egzersizleri

Passion4Profession tarafından geliştirilen İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcılarına sunulan Göğüs Egzersizi uygulaması, evinizde günlük yalnızca on dakika ayırarak daha sağlıklı ve biçimli bir vücuda sahip olmanıza imkan tanıyor. Göğüs kaslarını şişirmek ve daha etkileyici görünmek istiyorsanız bu uygulamaya göz atmalısınız.

Uygulamanın diğer özelliklerine baktığımızda hafif, orta ve sıkı olarak üç ayrı kategoride yer alan 7 egzersiz programı olduğunu ve bu programların HD görüntü kalitesine sahip videolar ile desteklendiğini görüyoruz. Üstelik dilerseniz sanal antrenörden faydalanarak egzersizleri çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Göğüs egzersizi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.