Google Chrome’da Eklenti – Uzantı Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım)

Google Chrome tarayıcınıza eklenyi yada uzantı yüklemek istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki eklenti yükleme adımlarını uygulamanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Eklenti ve Uzantıları Yükleme

Chromium altyapısına sahip olan ve Google tarafından özelleştirilen Google Chrome, mevcut tarayıcılar içerisinde gerek gelişmiş özellikleri gerekse de Chrome Web Mağazası üzerinde sunulan eklentileri ile öne çıkmaktadır. Mağaza üzerinde sizin için yararlı olan pek çok eklenti bulunduğu gibi hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak oyunlarda yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretli ya da ücretsiz olarak sunulan bu eklenti ve uzantıları, doğrudan tarayıcınıza entegre etmek ya da yüklemek için basit birkaç adıma ihtiyacınız olacak. Aşağıda hem resimli hem de videolu anlatıma göz atarak Google Chrome üzerinde nasıl eklenti yükleyeceğinizi görebilirsiniz.

Google Chrome’da Eklenti Yükleme

İlk olarak “Chrome Web Mağazası” adresine gidin ve yüklemek istediğiniz uzantıya göz atarak hangi ayarları içerdiğini öğrenin. Daha sonra uzantının – eklentinin ayrıntılar kısmında bulunan “Chrome’a Ekle” düğmesine tıklayın ve açılan iletişim kutusunda ki bilgileri okuyarak “Yükle” seçeneğini seçin.

uzantı yükleme 1

chrome uzantı yükleme

Uzantı, tarayıcınız üzerinde indirildikten sonra otomatik olarak kurulacak ve tarayıcınızı yeniden başlatmanıza gerek kalmadan kullanıma hazır olacaktır. Aşağıda videolu anlatıma göz atarak nasıl uzantı yükleyebileceğinizi görebilirsiniz.

Chrome’a Eklenti Yükleme Videosu

Google Chrome İndir

Google Chrome
Popüler İnternet Tarayıcı
Google Chrome - Mac
Mac İçin Chrome Popüler İnternet Tarayıcısı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Google Chrome’da Eklenti – Uzantı Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.