Google Drive

Son Sürüm

Bir bulut depolama hesabı olan Google Drive ile güvende olan dosyalarınıza iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden her yerden ulaşabilir, paylaşabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 77.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 77
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bulut Depolama Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Google Drive uygulaması ücretsiz bir bulut depolama uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde iOS cihazınızdaki dosyalarınızı kolay bir şekilde Google Drive hesabınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu bulut hesabınıza yüklediğiniz dosyalarınızı isterseniz başka insanlar ile paylaşabilirsiniz. Google Drive hesabınız bir bulut sistemi olduğu için Google Drive hesabınızda yedeklediğiniz bütün dosyalara internetin olduğu her yerden iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden ulaşabilirsiniz.

Bir Gmail hesabı olan her iOS cihaz sahiplerinin otomatik olarak Google Drive hesabı da olmakta. Bu Google Drive hesabınıza ister iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden isterseniz bilgisayarınızdan her türlü dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

Üstelik Google Dökümanlar özelliği ile word, excel gibi çalışma sayfalarında da çalışabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu hesabınızdaki bütün dosyalarınıza iOS cihazınızdan ulaşabilir, bunları paylaşabilir ve iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden yeni dosyalar yedekleyebilirsiniz. Daha birçok özelliği ile Google Drive sayesinde resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi bütün dosyalarınız güvende.

Google Drive Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Google Drive İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.